Вітаємо студентку 1 курсу Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого — Войтюк Д.В.

З 5 по 8 листопада 2020 року тривав III етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2020. Урочисте відкриття конкурсу супроводжувалося видатними та відомими гостями, а саме: Сергій Щкарлет – в.о. міністра освіти і науки України, Станіслав Довгий – академік Національної академії наук України, Жан-Поль Жуст Нгоме Абьяга – радник Генерального директора ЮНЕСКО та іншими видатними особистостями. Цей конкурс проводиться вже 17 років у цьому році прийняло участь 65 наукових секцій.

За результатами конкурсу Войтюк Дарія Володимирівна студентка 1 курсу Інститут управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, яка мала честь представляти у відділені філософії та суспільствознавства, секцію «Правознавство» посіла 1 місце з підсумковим балом 97,1 й стала золотим призером.