30 вересня 2017 року було проведено практичне заняття з дисципліни Правове регулювання неспроможності (банкрутство) для студентів першого курсу магістратури кафедрою загальноправових дисциплін

В однієї групи студентів заняття проходило у м. Києві в Інституті управління і права. Практичне заняття проходило у формі тренінгу. Під час тренінгу використовувались активні методи навчання аудиторії, зокрема, міні-лекція з застосуванням презентації, робота в малих групах, експрес опитування та мозковий штурм. Було розглянуто принципи, основні категорії та суб’єктний склад «Права неспроможності (банкрутства)», а також судові процедури, які застосовуються щодо боржника.

У іншої групи заняття проходило на Тростянецькому спиртовому заводі, який знаходиться в процедурі банкрутства. На прикладі діяльності заводу вивчався правовий статус арбітражного керуючого, його діяльність. Досліджувались документи, що стосуються реєстру вимог кредиторів, аналізу фінансово-майнового стану боржника, збереження його активів та стягнення дебіторської заборгованості. Там же було проведено Круглий стіл, на якому обговорювались проблемні питання застосування Закону про банкрутство. Висловлювались побажання про необхідність підготовки вищими навчальними закладами спеціалістів в сфері банкрутств. Такого роду спеціалісти необхідні не тільки арбітражним керуючим, але й Міністерству юстиції України, правоохоронним органам, судам, банкам і суб’єктам господарювання.