Публічні закупівлі

Інститут управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводить підвищення кваліфікації у сфері здійснення публічних закупівель в Україні.

Також за бажанням проводяться виїзні семінари на базі підприємства замовника.

Інститут управління і права проводить курси навчання та підвищення кваліфікації для спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель, голів, секретарів та інших членів тендерних комітетів/уповноважених осіб, представників бізнесу та усіх бажаючих відповідно до ліцензій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту серії АГ № 582850 від 13.02.2012 р.; АГ №508684 від 13.02.2012 р.:

  • курси первинної підготовки (навчання) у сфері державних закупівель програма навчання розрахована на 42 год. (4 дні) – вартість навчання одного слухача – 1320 грн. (по закінченню навчання видається сертифікат встановленого зразка);
  • курси підвищення кваліфікації у сфері державних закупівель програма підвищення кваліфікації розрахована на 18 год. (2 дні) – вартість навчання одного слухача – 850 грн. (по закінченню навчання видається сертифікат встановленого зразка).

Для підприємств, які направляють на навчання 5 (п’ять) або більше осіб надається знижка.

Послуги інституту включають: участь у навчанні (підвищенні кваліфікації), індивідуальні консультації.

В процесі навчання ви отримаєте:

  • Сертифікат.
  • Роздатковий матеріал.
  • Ділові аксесуари, які необхідні для навчання.

Принагідно інформуємо, що уповноважена особа повинна мати вищу освіту. Голова секретар, та інші члени тендерного комітету можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель (Закон України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015, ч.2 ст.11).

ПРОГРАМА КУРСІВ (у форматі Word) (тривалість, навчальні матеріали і т.д.).

По закінченню курсів здобувачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Заняття проводяться за адресою: м. Київ, вул. Металістів, 17; тел./факс (044) 401-07-70 e-mail: dipk@ukr.net

Телефони для довідок: (044) 401-07-70

 

Відповідальний за організацію курсів — Пецух Євген