03.11.2017 року в Інституті управління і права відбувся науково-практичний семінар за проханням ПАТ «Державний експортно-імпортний банк»

03 листопада 2017 року за проханням ПАТ «Державний експортно-імпортний банк» в Інституті управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Київ) проведено науково-практичний семінар «Проблемні питання, які виникають під час представництва та захисту інтересів банку у справах про стягнення заборгованості з позичальників і поручителів, звернення стягнення на майно майнових поручителів, а також у справах про банкрутство боржників банку»

У семінарі взяли участь понад 70 співробітників юридичних служб та відділів стягнення філій та відділень ПАТ «Державний експортно-імпортний банк» в Україні.

Перед аудиторією виступили з доповідями викладачі Кафедри загально-правових дисциплін Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Київ).

Кожна доповідь супроводжувалась численними запитаннями та дискусіями.

Найбільше дискусій викликали такі доповіді як: добровільне врегулювання кредитної заборгованості шляхом передачі предмету іпотеки; визнання угод недійсними; арбітражне управління та продаж заставного майна в процедурі банкрутства.

Підводячи підсумок проведеного семінару керівництво банку подякувало Інституту за плідну та змістовну роботу. Окрім того, було запропоновано проводити такого роду «корпоративні» семінари в стінах Інституту кожні півроку, а також обучати магістрів права з ухилом на банківську галузь та процедуру банкрутства.