Інститут відвідав проректор з навчально-методичної роботи В.В. Комаров

17 травня 2018 року у студентів магістратури першого року навчання Інституту відбулась визначна подія. До них завітав проректор Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого професор Вячеслав Васильович Комаров.

На зустрічі зі студентами-заочниками професор розповів про перспективи розвитку юридичної освіти в Україні.

Магістри, в свою чергу, мали змогу поставити наболілі запитання, які стосувались поточного контролю для магістрів заочної форми навчання, зокрема проведення модулів (письмових контрольних робіт) та інших обов’язкових завдань з навчального процесу. На думку професора Комарова В.В. проведення поточного контролю на заочній формі навчання є недопустимим.

Відповідаючи на запитання студентів, професор В.В. Комаров звернув увагу присутніх на необхідність дотримання усіма сторонами навчального процесу принципу академічної свободи. На його думку, студенти заочної форми навчання не можуть бути обтяжені формами поточного контролю, які притаманні денній формі навчання. Студенти заочної форми навчання можуть на власний розсуд відвідувати лекційні і практичні заняття. Тільки здача іспитів (заліків) являється для них обов’язковою.

По завершенню наради, в стінах Інституту, студенти мали можливість зробити фото на згадку про теплу зустріч з професором В.В. Комаровим.